Nevíte si rady?

+420 775 750 063

Nevíte si rady?

+420 775 750 063

Reklamní šňůrky na krk 18.7.2016

Šňůrky na krk neboli lanyardy jsou dlouhodobě jedním z nejvíce prodávaných reklamních předmětů. Svojí vysokou prodejnost si drží díky praktičnosti a univerzálnosti. Využít se dají pro nošení klíčů a různých jiných drobností, které potřebujete mít stále po ruce. Uplatnění také najdou na pracovištích a v rámci veletrhů, kde se dají taktéž využít jako nosič jmenovky.

Skladové lanyardy

Skladem u nás najdete širokou paletu šňůrek na krk v nejrůznějších barvách. Na výběr jsou většinou v základním provedení buď jako klasický lanyard s karabinou, nebo s rozpojovacím trojzubcem, případně bezpečnostní karabinou za krkem. Nejběžnější model je v šíři 2 cm. Na tyto typy tiskneme transferem. Vzhledem k tomu, že barva nanáší na již hotový předmět, jsou možnosti potisku omezenější. Výhodou je na druhou stranu rychlé dodání a také skutečnost, že není stanoven minimální odběr.

Lanyardy vyrobené na zakázku

V současné době je ve stále větší oblibě šňůrka vyrobená na zakázku. S tímto typem snadno uspokojíte i náročnějšího klienta. Je zde možnost výběru materiálu, šíře a nejrůznějších doplňků jako například tvar karabiny, poutko na mobilní telefon, bezpečnostní spona či pouzdro na vizitku.

Existuje nepřeberné množství druhů. Mezi nejběžnější typy patří:

  • s vytkaným logem
  • dvouvrstvé
  • duté (tzv. tkaničkové)
  • reflexní
  • zipové

Samozřejmě druhů je mnohem více, jmenujeme pouze ty nejběžnější. Výhodou je, že si můžete lanyard upravit přesně podle vašich představ a potřeb. U těchto druhů ale musíte počítat s delším termínem dodání a také větším odběrovým množstvím (cca 500 ks až 1 000 ks v závislosti na vybraném typu). U zakázkové výroby se dodací lhůta pohybuje přibližně okolo jednoho měsíce. Tyto typy se naceňují individuálně na základě požadované specifikace. Pro bližší informace o cenách nás kontaktujte.

Lanyardy se sublimačním potiskem

Jedná se o podkategorii zakázkově vyráběných modelů s tou výhodou, že dodací termín je zde poloviční, pohybuje se okolo čtrnácti dnů. Na výběr jsou různé šíře od 10 do 30 mm, samozřejmostí je i výběr příslušenství. V ceně je vždy zahrnut oboustranný potisk layardu, který může být navíc z každé strany odlišný. Díky tomuto designu můžete snadno vytvořit jedinečný reklamní předmět. Tisknout můžete nejen libovolný počet barev ale také plnobarevný obrázek či fotografii vašeho výrobku. Minimální odběr začíná na příjemných 100 kusech.